Grzegorza Łubkowski | Kancelaria Radcy Prawnego Świdnik, Lublin


tel. 661-405-539   /      /   ul. Niepodległości 18/37, Świdnik

Kancelaria powstała w 2013 r., a jej założycielem jest radca prawny Grzegorz Łubkowski. Świadczymy pomoc prawną osobom fizycznym, osobom prawnym oraz innym jednostkom organizacyjnym. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju, przy czym głównym obszar działania Kancelarii nadal pozostaje teren województwa lubelskiego.

Klientom indywidualnym Kancelaria pomaga dochodzić swoich praw przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, organami administracji publicznej. Podpowiadamy jak zabezpieczyć swoje interesy i uniknąć przykrych następstw pochopnych działań i nieprzemyślanych decyzji.

Spółkom prawa handlowego oraz przedsiębiorcom indywidualnym Kancelaria proponuje pełną obsługę prawną. Doradzamy przy prowadzeniu biznesu, podpowiadamy jak minimalizować ryzyko gospodarcze, pomagamy w odzyskaniu zaległości pieniężnych od nierzetelnych klientów, opiniujemy i tworzymy skuteczne umowy handlowe. Reprezentujemy przedsiębiorców przed sądami i organami administracyjnymi publicznej.

Stowarzyszeniom, fundacjom oraz podmiotom publicznoprawnym wskazujemy jak efektywnie i w zgodzie z obowiązującym prawem prowadzić działalność statutową. Organizujemy warunki prawne do prowadzenia działalności użyteczności publicznej.

Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach stałej obsługi prawnej, jak i w poszczególnych sprawach. Zapewniamy usługi na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

Praktyka Kancelarii obejmuje wiele dziedzin prawa, zarówno tych klasycznych, jak prawo cywilne; prawo rodzinne; prawo pracy; prawo handlowe i gospodarcze; jak i tych, które powstały w ostatnim czasie, np. prawo internetu i prawo nowych technologii. Szczególny przedmiot naszej aktywności zawodowej skupia się na zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych. Tego rodzaju tematyka jest nam na tyle bliska, że poświęciliśmy jej odrębny serwis, który znaleźć można pod adresem www.idprotect.pl.

Współpracujemy z innymi kancelariami radcowskimi, kancelariami adwokackimi, notariuszami, doradcami podatkowymi oraz mediatorami. Dzięki kontaktom z radcami prawnymi i adwokatami na terenie całej Polski pomagamy zorganizować obsługę prawną również w innym rejonie kraju. Aktywnie współdziałamy z kancelariami w Lublinie, Chełmie, Warszawie, Rzeszowie, Gdańsku, Koszalinie i Słupsku.

Nie mamy monopolu na wszelką wiedzę, ale umiemy czytać i analizować przepisy prawa…

Radca prawny Grzegorz Łubkowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Wpisany na listę radców prawnych pod nr Lb-1760. Od 2015 r. doktorant na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL. Szczególny przedmiot zainteresowań zawodowych stanowią: ochrona dóbr osobistych, ochrona danych osobowych, prawa autorskie i prawa pokrewne, prawo gospodarcze.

kancelaria radcy prawnego Świdnik, Lublin